CHEMIA BAWI I UCZY

  • KolkoChem (1)
  • KolkoChem (2)
  • KolkoChem (3)
  • KolkoChem (4)
  • KolkoChem (5)
  • KolkoChem (6)
  • KolkoChem (7)
  • KolkoChem (8)

 

 

TALENT I PASJA…

O tym, jak lekcja języka polskiego o teatrze w starożytnej Grecji pobudziła wyobraźnię Maćka i jego rodziców, świadczy poniższe zdjęcie. Kreacja została przygotowana w tajemnicy i była miłą niespodzianką dla polonistki oraz koleżanek i kolegów z klasy VII „c”.

Gratulujemy pomysłu, kreatywności, chęci i wyobraźni. Dziękujemy za zaangażowanie!

  

Maciek

 

  *** WARTO WIEDZIEĆ!!! W klasycznym greckim przedstawieniu teatralnym na scenie mogło występować tylko trzech aktorów. Grali oni w maskach, a każdy z nich wcielał się w kilka postaci. Dodatkowo występowali na koturnach, czyli butach z bardzo wysoką podeszwą.

O szkole

Szkoła posiada Certyfikat 2.0 i otrzymała tytuł Szkoły z klasą 2.0 za rok szkolny 2014/2015

Szkoła posiada Certyfikat „Nauczyciele z klasą"  nadany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Gazetę Wyborczą  pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki w roku szkolnym 2005/2006 i 2006/2007

Partnerzy

© 2016 Szkoła Podstawowa nr 21 w Zabrzu

Szukaj