CHEMIA BAWI I UCZY

• KolkoChem (7)
  • KolkoChem (8)

TALENT I PASJA…

O tym, jak lekcja języka polskiego o teatrze w starożytnej Grecji pobudziła wyobraźnię Maćka i jego rodziców, świadczy poniższe zdjęcie. Kreacja została przygotowana w tajemnicy i była miłą niespodzianką dla polonistki oraz koleżanek i kolegów z klasy VII „c”.

Gratulujemy pomysłu, kreatywności, chęci i wyobraźni. Dziękujemy za zaangażowanie!

Maciek

*** WARTO WIEDZIEĆ!!! W klasycznym greckim przedstawieniu teatralnym na scenie mogło występować tylko trzech aktorów. Grali oni w maskach, a każdy z nich wcielał się w kilka postaci. Dodatkowo występowali na koturnach, czyli butach z bardzo wysoką podeszwą.