Nekrolog

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

RR

RADA RODZICÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 21 W ZABRZU
IM. JURIJA GAGARINA

Skład Rady Rodziców

Przewodnicząca - Sylwia Cieśluk

Sekretarz - Małgorzata Piotrak

Skarbnik - Sylwia Krakowiak

Dokumenty do pobrania:

Regulamin Rady Rodziców
Ramowy Preliminarz Wydatków
Rozliczenie za rok szkolny 2016-2017
Uchwała Nr 1

Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł (co daje jedynie 4 zł miesięcznie). Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp. Możemy również pomagać w sytuacjach wyjątkowych, np. poprzez wsparcie dla uczniów, których rodziny, bywa, że nagle znajdą się w trudnej sytuacji finansowej.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy:

Nagrody w konkursach
Dzień sportu
Noc atrakcji
Dzień otwarty szkoły
Zakup dla uczniów kl. 5
Dofinansowanie wycieczki
Nagrody książkowe
Wakacje w szkole

na łączną kwotę 3 591,05 .

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. Pieniądze można wpłacać (ratami) przedstawicielom Trójki Klasowej (przewodniczącemu, skarbnikowi) lub wychowawcy klasy. Proponujemy również wpłaty bezpośrednio na konto założone dla Rady Rodziców:

Bank ING Bank Śląski SA O/Zabrze
Nr 87 1050 1588 1000 0092 4825 5375

W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.

Przewodnicząca
Rady Rodziców