Zdobyte Certyfikaty przez szkołę w ostatnich 3 latach szkolnych

1. Zachowaj Trzeźwy Umysł - 2012 r., 2014 r.
2. Szkoła przyjazna sześciolatkom - 2013 r.
3. Szkoła w ruchu - 2014 r.
4. Szkoła z klasą 2.0 - 2015 r.
5. Szkoła Strażników Sieci 2016 r.
6. Szkoła z klasą 2.0 - 2017 r.

Rok szkolny 2017/2018

L.p. Nazwa konkursu/zawodów sportowych Imię i nazwisko
ucznia/uczniów
Zdobyte
osiągnięcia
Nauczyciel
prowadzący
 1.  Konkurs Międzyszkolny dla kl. I-III "Pocztówka do kolegi z Wielkiej Brytanii Wiktoria  Kliś II miejsce Patrycja Czajkowska
 2.  Kampania profilaktyczna "Zachowaj trzeźwy umysł" Błażej Wawrzyniak Laureat Joanna Ważna
3.  64 Festiwal Twórczości Młodzieży Szkolnej im. G. N. Kroczka Justyna Dutkowiak Wyróżnienie Jan Pajonk
4.  64 Festiwal Twórczości Młodzieży Szkolnej im. G. N. Kroczka Zespół wokalny  Wyróżnienie  Jan Pajonk
5.  XVI edycja Konkursu Literackiego Układanka - Rymowanka pod hasłem "Proszę, przepraszam, dziękuję" Wiktoria Kozioł I miejsce Aneta Śmiłowska
6.  Miejski konkurs "XXVI Liga Recytatorów" Wiktoria Kozioł Laureatka Aneta Śmiłowska, Jan Pajonk
7.  Miejski Konkurs Literacki pod nazwą "Przysłowie prawdę Ci powie" Wiktoria Wilk I miejsce Aneta Śmiłowska
8.  IV Miejski Konkurs Frazeologiczny "Z polszczyzną za pan brat" Wiktoria Wilk II miejsce Aneta Śmiłowska
9.  Miejski konkurs informatyczno - techniczny "Kartka świąteczna" Wiktoria Kozioł Wyróżnienie Urszula Skorzycka
10.  Miejski konkurs plastyczny "W żłobku na sianie" Daria Chwiołka Wyróżnienie Urszula Skorzycka
11.  Międzyszkolny konkurs plastyczny "Tolerancja" Kinga Piotrak I miejsce Urszula Skorzycka
12.  Międzyszkolny konkurs plastyczny "Tolerancja" Oliwia Piekarska II miejsce Urszula Skorzycka
13.  Miejski konkurs plastyczny "Moja dzielnica" Kinga Krefta I miejsce Urszula Skorzycka
14.  Miejski konkurs literacko - plastyczny "Komiks do legendy" Julia Kaczmarek I miejsce Urszula Skorzycka
15.  Wojewódzki konkurs plastyczny "Bolko II Świdnicki i jego czasy" Sebastian Piotrak Wyróżnienie Urszula Skorzycka

 

Rok szkolny 2016/2017

L.p.       Nazwa konkursu/zawodów sportowych Imię i nazwisko
ucznia/uczniów
Zdobyte
osiągnięcia
Nauczyciel 
prowadzący
 1.  Zachowaj Trzeźwy Umysl  Klasy III d  I miejsce
w rankingu najbardziej
zaangażowanych szkół
w mieście
Joanna Ważna
Monika Heder
 2.  'W żłobku na sianie" - konkurs rękodzieła dziecięcego Wiktora Kozioł kl. III b II miejsce B. Rumniak
 3.  Miejski Konkurs Infromatyczno-Techniczny "Kartka świąteczna" Wiktoria Kozioł kl.III b
Hanna Bartkowiak I a

III miejsce
wyróżnienie

B. Rumniak
B. Werner

 4. Konkurs plastyczny "Przyleciały anioły do szkoły" Julia Górnik,
Wiktoria Kozioł - kl. III b
wyróżnienie B. Rumniak
 5. Konkurs plastyczny - "Miś bohater bajek i opowidań"

Wiktor Niedojad - II b
Nikola Niebrzydowska III d
J. Górnik - kl. III b

III miejsce

wyróżnienie

B. Werner
 6. Konkurs plastyczny "Ozdoba na okno"

Nadia Jusiewicz - I a

 III miejsce B. Nowicka
 7. Konkurs Plastyczno- Techniczny "Zimowa ozdoba na okno" J. Jagodzińska - V c III miejsce U. Skorzycka
 8. Miejski Konkurs Plastyczny "Moja ozdoba świąteczna"

Kinga Piotrak - VI b
Daria Chwiołka - IV b

I miejsce
wyróżnienie

U. Skorzycka
 9. Mejski Konkurs Plastyczny "Karykatura Ślązaka" Joanna Binkowska - VI a wyróżnienie U. Skorzycka
10. Miejski Konkurs Plastyczny "Małe i wielkie marzenia" Joanna Binkowska - VI a I miejsce U. Skorzycka
11. Konkurs literacki - układanka - rymowanka "Czytały je babcie, czytału je mamy - bajki to dzieciecy świat mały"  Wiktoria Kozioł - III b I miejsce
w kategorii klas III
B. Rumniak
12. Miejski Konkurs Piosenki Śląskiej Justyna Dutkowiak - III a wyróżnienie J. Pajonk
13. Miejski Konkurs Frazeologiczno - Plastyczny Daria Chwiołka - IV a II miejsce U. Skorzycka
A. Śmiłowska
14. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" Dorina Kęciscki - V c LAUREAT
eliminacji powiatowych
U. Skorzycka
15. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony bohater literacki"

Łukasz Włodarz - VI b
Hanna Morys - IV b

II miejsce
wyróżnienie
U. Skorzycka
16. Miejski świetlicowy konkurs muzyczny „Piosenka moich marzeń" Justyna Dutkowiak - III a wyróżnienie B. Werner
17. Międzyświetlicowy konkurs „Bitwa na głosy – piosenka retro” Justyna Dutkowiak 3a 
Wiktoria Młodzińska 3a
Laura Bogner 3b
Wiktoria Kozioł 3b
Emilia Lisiecka 3d
II miejsce B. Werner

 

Rok szkolny 2015/2016

L.p. Nazwa konkursu/zawodów
sportowych
Imię i nazwisko
ucznia/uczniów
Zdobyte
osiągnięcia
Nauczyciel
prowadzący
1. Miejski Konkurs Bożonarodzeniowy - Rzeźba                                                                                            Wiktoria Kozioł - II b I miejsce Beata Rumniak
2. Zachowaj Trzeźwy Umysł Bartłomiej Wawrzyniak - II d
Benjamin Malina - IV a
wyróżnienie Joanna Ważna
3. "Kocham moją małą i wielką Ojczyznę" Tomasz Binkowski - I c III mejsce Anna Zygmunt
4. Miejski Konkurs Rodzinny - "Przystrajamy okno na Boże Narodzenie" Filip Mągdrygał -I c II miejsce Agata Grzesiczek
5. XI Konkurs Miejski "Karykatura Ślązaka" Viktoria Wilk - IV c III miejsce Urszula Skorzycka
6. Konkurs plastyczny "Hop do przyszłości" Viktoria Wilk - IV c
Julia Jagodzinska - IV c
III miejsce Urszula Skorzycka
7. Miejski Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy "Mój zwierzak, moja rodzina" Joanna Binkowska - V a
Sara Michalak - VI a
wyróznienie Urszula Skorzycka
8. Ćwierćfinały Mistrzostw Zabrza w mini siatkówce dziewcząt drużynowo I miejsce Dorota Kożuchowska
9. Kampania profilaktyczna "Zachowaj trzeźwy umysł" Błażej Wawrzyniak - II d
Beniamin Malina - IV a
wyróżnienie Joanna Ważna
10. Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy - "Matematyka jest wszędzie" Dawid Lemański - VI b III miejsce Krystyna Wołoszyn
11. Konkurs Rymowanka - Układanka "Książka moim przyjacielem w świątek, piątek i w niedzielę" Wiktoria Wilk - IV c I miejce Aneta Śmiłowska
12. Liga Recytatorów - zestawienie miejskie   IV miejsce Aneta Śmiłowska
Jan Pajonk

 

O szkole

Szkoła posiada Certyfikat 2.0 i otrzymała tytuł Szkoły z klasą 2.0 za rok szkolny 2014/2015

Szkoła posiada Certyfikat „Nauczyciele z klasą"  nadany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Gazetę Wyborczą  pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki w roku szkolnym 2005/2006 i 2006/2007

Partnerzy

© 2016 Szkoła Podstawowa nr 21 w Zabrzu

Szukaj