Koło z języka angielskiego ma na celu umożliwić uczniom klas szóstych rozwijanie swoich zainteresowań związanych z nauką przedmiotu. Na zajęciach poruszane są tematy kultur krajów anglojęzycznych, trenowanie sprawności językowych, poszerzanie zakresu słownictwa i wiele innych niespodzianek, które czekają na młodych filologów. Spotkania odbywają się w poniedziałki na 8 godzinie lekcyjnej (14:35-15:20) w sali nr 9.

                                                                                                                                                                                  Maria Kubarska

O szkole

Szkoła posiada Certyfikat 2.0 i otrzymała tytuł Szkoły z klasą 2.0 za rok szkolny 2014/2015

Szkoła posiada Certyfikat „Nauczyciele z klasą"  nadany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Gazetę Wyborczą  pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki w roku szkolnym 2005/2006 i 2006/2007

Partnerzy

© 2016 Szkoła Podstawowa nr 21 w Zabrzu

Szukaj