* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

RR

 RADA RODZICÓW 

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 21 W ZABRZU
IM. JURIJA GAGARINA

 

Skład Rady Rodziców
Rok szkolny 2020/2021

 Przewodnicząca 

Sekretarz 

Skarbnik 

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin Rady Rodziców
Ramowy Preliminarz Wydatków
Rozliczenie za rok szkolny 2016-2017
Uchwała Nr 1

Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł (co daje jedynie 4 zł miesięcznie). Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp. Możemy również pomagać w sytuacjach wyjątkowych, np. poprzez wsparcie dla uczniów, których rodziny, bywa, że nagle znajdą się w trudnej sytuacji finansowej.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy:

Nagrody w konkursach 
Dzień sportu
Noc atrakcji
Dzień otwarty szkoły
Dzień Dziecka
Zakup dla uczniów kl. 5
Dofinansowanie wycieczki
Nagrody książkowe 
Wakacje w szkole  

na łączną kwotę 3 591,05 .

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. Pieniądze można wpłacać (ratami) przedstawicielom Trójki Klasowej (przewodniczącemu, skarbnikowi) lub wychowawcy klasy. Proponujemy również wpłaty bezpośrednio na konto założone dla Rady Rodziców:

Bank ING Bank Śląski SA O/Zabrze
Nr 87 1050 1588 1000 0092 4825 5375

W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.

Przewodnicząca
Rady Rodziców
Sylwia Cieśluk

O szkole

Szkoła posiada Certyfikat 2.0 i otrzymała tytuł Szkoły z klasą 2.0 za rok szkolny 2014/2015

Szkoła posiada Certyfikat „Nauczyciele z klasą"  nadany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Gazetę Wyborczą  pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki w roku szkolnym 2005/2006 i 2006/2007

Partnerzy

© 2016 Szkoła Podstawowa nr 21 w Zabrzu

Szukaj