Rada Rodziców

Reforma oświaty

Aktualności szkolne

Informacje dodatkowe:

Informujemy, iż szkoła bierze udział w ekologicznym projekcie zbiórki zużytych baterii REMONDIS "Zbieraj z klasą". Pudełka, do których można wrzucać baterie znajdują się na parterze - jedno przy pokoju nauczycielskim, a drugie przy automacie z przekąskami. Zbierając baterie zbieramy również punkty, które można wymieniać na nagrody. Zachęcamy do udziały w naszej akcji. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej www.zbierajzklasa.pl 

 

 

O szkole

Szkoła posiada Certyfikat 2.0 i otrzymała tytuł Szkoły z klasą 2.0 za rok szkolny 2014/2015

Szkoła posiada Certyfikat „Nauczyciele z klasą"  nadany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Gazetę Wyborczą  pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki w roku szkolnym 2005/2006 i 2006/2007

Partnerzy

Szukaj