AKTUALNOŚCI SP 21 W ZABRZU

Image Description

Tężnia solankowa

Szanowni Państwo!!

W ubiegłych latach dzięki współpracy z Radą Dzielnicy udało nam się przez 2 lata pozyskać środki finansowe z Funduszu Obywatelskiego na Nową Pracownię Komputerową dla szkoły jak i 100 tys. zł na poprawę ogrzewania w naszej sali gimnastycznej.

Obecnie od 9 do 26 września br. trwa głosowanie w Funduszu Obywatelskim na Tężnię solankową, która może powstać dzięki Państwu zaangażowaniu u nas w Biskupicach.  Zachęcam do głosowania wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy jak również nauczycieli zamieszkujących na terenie naszego miasta.

GŁOSUJEMY I MAMAY TĘŻNIĘ!!!!

Pozdrawiam serdecznie Jan Pajonk

Ubezpieczenie

Podczas spotkania Rady Rodziców w dniu 10 września 2024 r. Rada Rodziców podjęła decyzję o wyborze oferty Grupowego Ubezpieczenia EDU PLUS dla naszych uczniów firmy InterRisk. Informacja w załączniku.

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Zapraszamy do działu rekrutacja
do szkoly
admin 20-02-2024

Dokumenty dostępne w dziale rekrutacja.

Mobirise Website Builder

Dzięki Wam.